Team Compas Agro

Onze professionals hebben elk een eigen specialisme. Heeft u vragen? Neem contact met een van hen op, ze staan voor u klaar.

Dirand van Wijk

Teeltadviseur Boomkwekerij Regio Zuid Nederland - Acquisitie projecten

Tel.: 06-16614647
dvanwijk@compas-agro.nl

Ronnie de Hoon

Coördinator onderzoek - Teeltadviseur vollegrondsgroente

Tel.: 06-31199385
rdehoon@compas-agro.nl

Stefan Even

Teeltadviseur Boomkwekerij en vaste planten Regio Oost Nederland

Tel.: 06-83877246
seven@compas-agro.nl

Has van Hal

Teeltadviseur Boomkwekerij Regio Zuid Oost Nederland - Junior onderzoeker

Tel.: 06-51007575
hvanhal@compas-agro.nl

Paul Groenewegen

Projectmanager - financieel medewerker - coördinator licenties

Tel.: 06-82504611
pgroenewegen@compas-agro.nl

Bas Tulkens

Junior Onderzoeker
Per 1 oktober 2021

Tel.: 06-82054461
btulkens@compas-agro.nl

Tom Bovee

Junior Onderzoeker
Per 1 augustus 2021

Tel.: 06-82210543
tbovee@compas-agro.nl

Mariken Schenkeveld

Diagnostiek en Teeltadviseur Boomkwekerij regio Boskoop

Tel.: 06-55100904
mschenkeveld@compas-agro.nl

Vera Schatorje

Managementassistente

Tel.: 06-48945101
vschatorje@compas-agro.nl

Simon van Houwelingen

Projectmedewerker en opleidingen

Ard Hendrix

Projectmedewerker en opleidingen

Tel.: 06-46322876
ahendrix@compas-agro.nl

Leon Coenders

Proefveldmedewerker

Stagiairs

Compas Agro werkt regelmatig met stagiairs. Zij dragen bij aan het succes van ons bedrijf en onze projecten. 

Compas Agro is dé partner in de akker- en tuinbouw en staat voor kennis maken en kennis delen voor partijen actief in genoemde sectoren.

Dit wordt gerealiseerd door uitvoering van teeltadvies, innovatieve projecten / onderzoeken en het geven van cursussen.
Zo ontstaan duurzame relaties met klanten waarbij de kwaliteit van het advies centraal staat.

Compas Agro is een erkend Leerbedrijf (MBO),  ISO gecertificeerd en werkt nauw samen met HAS hogeschool als partnerbedrijf.

Bezoekadres:
Villafloraweg 1
5928 SZ Venlo

Brightlands Campus Greenport Venlo
Gebouw Villa Flora – Box 181

Rek. nummer:              NL92 RABO 0335 1182 67
BIC code:                     RABONL2U
KVK nummer:             73161039
Vestigingsnummer:   000041224787

BTW nummer: NL859379899B01

E-mail: info@compas-agro.nl
Tel.: Paul Groenewegen / 06-82504611 

Het laatste nieuws!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de activiteiten die we organiseren, de projecten die we uitvoeren en de onderzoeken die we doen.

Eerstvolgende activiteit:

Volg ons op social media